Dzisiaj jest Poniedziałek 09-12-2019
Ogród
Ogród jest doskonałym miejscem zarówno do spokojnego relaksu jak i do aktywnego wypoczynku. Możesz w nim poczytać książkę, pograć w piłkę z dziećmi lub w ramach hobby sadzić kwiatki i inne rośliny. Tu znajdziesz porady i wskazówki jak zwykły kawałek ziemi przemienić w oazę spokoju, plac zabaw lub jak połączyć obie te funkcje.
Nie bez powodu mówi się, że dodatki tworzą całość i charakter stylizacji. Kamienie ozdobne to niepozorny drobiazg, który sporo może zmienić w otoczeniu domu. Pokrycie fragmentów powierzchni ogrodu drobnymi okruchami skalnymi pozwoli optycznie uwypuklić jego zalety oraz podkreślić  indywidualne cechy projektu domu. 
Zadbany trawnik jest niewątpliwie ozdobą każdego domu i ogrodu. Aby jednak darń odpowiednio się prezentowała, niezbędna jest jej ciągła pielęgnacja. Systematyczne koszenie sprawi, że murawa będzie wyglądać jak zielony dywan. W osiągnięciu tego celu z pewnością pomoże nowa kosiarka Stiga Turbo Excel 55 S BBC.
Struganie to obróbka skrawaniem polegająca na zdjęciu warstwy z obrabianych materiałów. Ten sposób obróbki stosuje się wówczas, gdy zachodzi konieczność wyrównania materiału np. odnowienia belki, w szybki i łatwy sposób. Dzięki strugarce FP-900 marki Ferm nawet początkujący użytkownik uzyska pożądane kształty drewna.
Niezależnie od tego, czy mamy mały przydomowy ogródek, czy wielki ogród pełen roślin chcemy by o każdej porze roku zachwycał swoim pięknem.  Jesienią nie wystarczy strzyżenie trawy i żywopłotu, czy przycinanie gałęzi, trzeba się pozbyć liści, gałązek, spadających szyszek i żołędzi. Nieocenioną pomocą w tych czynnościach będą odkurzacze ogrodowe z linii Ferm Florin.
Równie ważne, jak niezawodność produktów, jest bezpieczeństwo ich użytkowania. Mając na uwadze dobro swoich klientów, firma Selena stworzyła Pianę Tytan Professional O2 Lexy . Ten innowacyjny produkt świetnie uszczelnia, jednocześnie nie działając szkodliwie na zdrowie użytkowników.
Narzędzia eksploatowane w warsztatach, stolarniach i zakładach renowacji mebli powinny mieć dużą moc i być wyjątkowo trwałe. Stworzona specjalnie dla fachowców Szlifierka oscylacyjna WU652 marki WORX spełnia te funkcje, wyróżniając się jednocześnie nowoczesną, ergonomiczną budową.
Nowoczesne kuchenki mikrofalowe, wygodne elektryczne grille – za ich pomocą nawet osoba, która nie lubi poświęcać czasu na kuchenne eksperymenty szybko i sprawnie przyrządzi zdrowe i smaczne potrawy. A nie od dziś wiadomo, że gotowanie najlepiej wychodzi w połączeniu z urządzeniami firmy Zelmer!
Organizujesz spotkanie towarzyskie, letnie garden party lub po prostu babską imprezę? Zaskocz towarzystwo serwując bajeczne, orzeźwiające drinki na bazie herbaty i likieru...Czas na imprezę? Czas na Herbatę!!!
Większość prądu, który kupujemy od elektrowni powstaje w wyniku spalania węgla. Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak bardzo jest to szkodliwe dla środowiska. Jednak nasz dom może korzystać z odnawialnego źródła energii – z samego Słońca. Umożliwiają to… dachówki! Specjalne dachówki solarne TEGOSOLAR firmy Tegola to jednak nie tylko ekologia. Ich zastosowanie może nawet całkowicie wyeliminować domowe rachunki za elektryczność.
W ofercie firmy Proma Polska jest już dostępna nowoczesna przecinarka Tarczowa marki WORX WT431KE z systemem Revolver. Używając tego narzędzia nawet niedoświadczony monter ciąć będzie dokładnie i precyzyjnie.
Disprobit Tytan Professional to masa asfaltowo-kauczukowa, należąca do nowej generacji Abizoli – doskonale znanych w Polsce środków zabezpieczających przed wilgocią. Disprobit idealnie nadaje się zarówno do konserwacji i renowacji dachów, jak i do wykonywania nowych zabezpieczeń przeciwilgociowych - bezspoinowych powłok dachowych na podkładzie z warstwy papy czy włókniny oraz lekkich izolacji podziemnych części budynku.
Sezon imprez na wolnym powietrzu w Polsce zaczyna się prawie zawsze w maju. Płaszcze i kożuchy dawno w szafach, kwitną kwiaty, ptaszki śpiewają, na każdym kroku zakochani, nastrój sprzyja wypoczynkowi i zabawie „pod gołym niebem”. Każdy może złapać choć namiastkę prawdziwych wakacji. To idealny czas, aby zaplanować spotkanie z przyjaciółmi….
Kredens babci, weranda, którą własnoręcznie wykonał dziadek czy zwykła ogrodowa ławka, z którą wiążemy miłe wspomnienia. Co łączy te rzeczy? Wszystkie zrobione są z drewna. Wszystkie także mają swoją wartość – jeśli nie materialną to sentymentalną.
Popołudniowy odpoczynek w ogrodzie, grill z przyjaciółmi pod dachem altanki, relaks w wygodnych drewnianych fotelach w kolorze Venge, odseparowani od świata drewnianym płotem, w kolorze Sapella. Drewnochron lakierobejca żelowa to absolutna nowość na polskim rynku, to lakierobejca ułatwiająca aplikację, bowiem dzięki konsystencji żelu nie kapie podczas malowania.
Nareszcie lato! Każdy z nas z niecierpliwością czekał na słońce i wakacyjny relaks. Niestety, letnie spotkania z przyjaciółmi przy grillu często psuje natrętne bzyczenie owadów. Niewątpliwie jednym z bardziej uciążliwych insektów jest muszka owocowa.
Po jesienno – zimowej przerwie z piwnic, garaży i innych schowków drewniane meble ogrodowe trafiają na swoje właściwe miejsce. U progu kolejnego sezonu grillowego ławy, stoły, krzesła i foteliki prezentują się, niestety, nie najlepiej. Rada jest tylko jedna: prace renowacyjne i … meble odzyskają dawne piękno.
Firma Tegola Polonia wprowadziła na polski rynek innowacyjny system TEFOND służący do błyskawicznego izolowania i odwadniania gruntu. Do tej grupy produktów należy TEFOND HP, znajdujący zastosowanie przy wzmacnianiu konstrukcji drogowych oraz renowacji tuneli. Stanowi on także alternatywę dla „chudego” betonu.
Wirtuoz, by oddać pełnię swego talentu i umiejętności, nie może obejść się bez narzędzia, które najlepiej współgra z jego osobowością i sposobem wyrazu. Firma Proma Polska dołączyła do swojej najnowszej oferty podkaszarkę nie tylko dla wirtuozów, mogącą przeobrazić efekt najprostszej nawet czynności w dzieło sztuki.
Problem psich kupek „zdobiących” ulice i podwórka naszych miast jest trudny do zignorowania. Tym bardziej, iż taka próba może skończyć się… wdepnięciem, o którego przykrych konsekwencjach nikogo nie trzeba przekonywać. Na szczęście coraz więcej właścicieli psów sprząta po swoich pupilach i uważa to za swój obowiązek.
Nie koś sam trawnika. Włącz… Zapomnij… Odpocznij. POLSKA PREMIERA - HUSQVARNA AUTOMOWER™ W połowie maja firma HUSQVARNA po raz pierwszy w Polsce zaprezentowała automatyczne kosiarki AUTOMOWER™ oraz nowość 2008 na rynkach światowych - AUTOMOWER™ SOLAR HYBRID.

Ankieta

Gdzie zorganizujesz swoje wesele?

w restauracji
w hotelu
w dworku
na zamku
w gospodzie
u rodziny