Dzisiaj jest Wtorek 07-07-2020
Katalog Firm
wybierz województwo: 
woj. wszystkie
branża Wizaż / stylizacja
Znalezionych firm 37
Podstrona 1 z 4
<< Poprzednia 1 2 3 ...   Następna >>
mapa
Profesjonalny makijaż czyli wykonywany profesjonalnymi technikami i kosmetykami - ślubny z próbą - 130 pln, wieczorowy - 70 pln, dzienny - 50 pln. Zapraszam również na analizę kolorystyczną, która będzie odpowiedzią na szukanie Twojego stylu.

Na co dzień pracuję przy sesjach zdjęciowych, sesje niekomercyjne do uzgodnienia , komercyjne -100 pln/za 1h. Praca moja zawsze dostosowana jest do konkretnej osoby, Jej osobowości i oczekiwań, zgodnie ze sztuką wizażu oraz najnowszymi trendami.

Wizażu uczyłam się w Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner w Warszawie, pod okiem Mistrzyni Polski i finalistki Mistrzostw świata w makijażu profesjonalnym i w makijażu fotograficznym - Ewy Filipeckej.

Pracuję na kosmetykach profesjonalnych: Malu Wilz, Kryolan, Mac oraz selektywnych m. in.: Mary Kay, Lancome, Shiseido a także sprawdzonych w pracy - Max Factor, Inglot, Sephora.
Lublin
Tel.kom. 504 162 162
logo
www mail
"Najbardziej interesującą powierzchnią na ziemi jest dla nas twarz ludzka" Georg Lichtenberg-pisarz/ Trudno w to uwierzyć, ale w makijażu to nie kolor jest najważniejszy, lecz odpowiednia gra świetlnych kontrastów. Dzięki niej piękno kobiecej twarzy staje się bardziej dynamiczne, nabiera charakteru i wyrazu. A przy tym nie kłóci się z żadna modą, pasuje do każdego stroju, wieku i okoliczności./ Wykonuję wszystkie typy makijaży, udzielam indywidualnych lekcjimakijażu, współpracuję z fotografami i agencją modelek, udzielam porad z zakresu pielęgnacji cery./Makijaże wykonuję kosmetykami profesjonalnymi m.in. Malu Wilz, Stage Line, Kryolan;selektywnymi: Mary Kay, Lancome, Artdeco,Pupa./Gwarancją moich usług jest wiedza zdobyta w Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner w Warszawie, pod kierunkiem Mistrzyni Polski i finalistki Mistrzostw Świata - Ewy Filipeckiej./Serdecznie zapraszam.
Puławy, Lublin
Tel.kom. 695 546 000
mail
Makijaż profesjonalny na każdą okoliczność.tel. 787 988 699
Plewiska k/Poznania
ul.Kminkowa 51c/4
Tel.kom. 787 988 699
logo
www mail
Studio Marivo wykonuje wszelkiego rodzaju makijaże i stylizacje. Makijaż dziennym, wieczorowy, ślubny, do sesji zdjęciowych itd. Zapraszamy na metamorfozy, zakupy z wizażystką i warsztaty makijażu. Pracujmy w oparciu o światowe trendy mody i wizażu oraz klasyczne sprawdzone techniki. Studio Marivo współpracuje z licznymi fotografami i agencjami reklamowymi w Krakowie. Dzięki stałej współpracy z krakowskimi agencjami modelek mamy stałe możliwości pracy na sesjach zdjęciowych. Posiadamy dużą praktykę przy wykonywaniu makijażu fotograficznego oraz ślubnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta i galerią.
Kraków
Tel.kom. 609 833 283
logo
www mail
„Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem”Giovanni Giakomo CasanovaOFERUJEMY: makijaże, pełny zakres zabiegów kosmetycznych, zabiegi laserowe, dietetyka, masaże.ZDROWO: medycyna estetyczna, dermatologia, chirurgia plastyczna.
Świebodzice
ul.Piłsudskiego 39
Tel. (74)665 57 78
Fax (74)665 57 78
logo
www mail
Z PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIAM PAŃSTWU PROFESJONALNĄ STYLIZACJĘ ŚLUBNĄ,NA KTÓRĄ SKŁADA SIĘ: ANALIZA KOLORYSTYCZNA + MAKIJAŻ ŚLUBNY + FRYZURA ŚLUBNA + DORADZTWO W DOBORZE DODATKÓW.DZIĘKI DOŚWIADCZENIU ZDOBYTEMU DZIĘKI WIELOLETNIEJ PRACY JAKO WIZAŻYSTA, MOGĘ W 100% ZAPEWNIĆ, IŻ MOJE STYLIZACJE SĄ: * PROFESJONALNE * TRWAŁE I EFEKTOWNE * WYKONANE NA BAZIE ORYGINALNYCH KOSMETYKÓW * ZAWSZE DOSTOSOWANE DO OCZEKIWAŃ KLIENTA * IDEALNIE DOBRANE DO STROJU ŚLUBNEGO I DODATKÓW;DOJAZD (na terenie Warszawy) & KOSMETYKI - G R A T I S !!!ATRAKCYJNA OFERTA CENOWA ZAPRASZAM! POLECAM!
WARSZAWA
Tel.kom. 508 737 737
logo
www mail
- MAKIJAŻ ŚLUBY- MAKIJAŻ DZIENNY- MAKIJAŻ ARTYSTYCZNY- STYLIZACJA
KRAKÓW
ul.OS.TEATRALNE 28
Tel. (12)643 14 68
Tel.kom. 501 420 411
logo
www mail
Makijaż dzienny, wieczorowy i olicznościowy, usługi w zakresie wizażu, stylizacji. Szkolenia w zakresie autoprezentacji.
Warszawa
ul.Krasnobrodzka 17 m 129
Tel.kom. 508 950 535
logo
mail
Urzekający, profesjonalny makijaż sprawi iż będziesz wyglądała i czuła się cudownie przez cały dzień i noc…Makijaże i pielęgnacja wykonywane są przy użyciu profesjonalnych luksusowych kosmetyków amerykańskiej firmy.BEZPŁATNE KONSULTACJE KOSMETYCZNE!Zadzwoń wcześniej i umów się na spotkanie kosmetyczne.Tel. 0608-339-833
Warszawa
Tel. (60)833 98 33
Tel.kom. 608 339 833
mail
Skórzewo k/Poznania
ul.Poznańska 111
logo
www
Wstecz Następna >>
Najczęsciej wyszukiwane frazy w tej kategorii:
Wizaż, stylizacja, stylizacja paznokci, makijaż, retusz, make-up, metamorfozy, makijażystka, makijaż ślubny, akademia wizażu, wizaz, kreowanie wizerunku, makijaz, ślub, wesele, profesjonalny makijaż, makijaz slubny, makijaż wizytowy, stylizacja wizerunku, trendy, kosmetyki, szkolenia, karnawałowy makijaż

Ankieta

Ile czasu powinny trwać zaręczyny?

jeden miesiąc
trzy miesiące
pół roku
rok
dłużej niż rok
nie ma reguły, mogą trwać ile chcą :)
Prowadzisz firmę z tej branży?
Dodaj się do katalogu i zyskaj nowych klientów!