Dzisiaj jest Piątek 18-10-2019
Katalog Firm
wybierz województwo: 
woj. wszystkie
branża Wizaż / stylizacja
Znalezionych firm 37
Podstrona 1 z 4
<< Poprzednia 1 2 3 ...   Następna >>
mapa
Profesjonalny makijaż czyli wykonywany profesjonalnymi technikami i kosmetykami - ślubny z próbą - 130 pln, wieczorowy - 70 pln, dzienny - 50 pln. Zapraszam również na analizę kolorystyczną, która będzie odpowiedzią na szukanie Twojego stylu.

Na co dzień pracuję przy sesjach zdjęciowych, sesje niekomercyjne do uzgodnienia , komercyjne -100 pln/za 1h. Praca moja zawsze dostosowana jest do konkretnej osoby, Jej osobowości i oczekiwań, zgodnie ze sztuką wizażu oraz najnowszymi trendami.

Wizażu uczyłam się w Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner w Warszawie, pod okiem Mistrzyni Polski i finalistki Mistrzostw świata w makijażu profesjonalnym i w makijażu fotograficznym - Ewy Filipeckej.

Pracuję na kosmetykach profesjonalnych: Malu Wilz, Kryolan, Mac oraz selektywnych m. in.: Mary Kay, Lancome, Shiseido a także sprawdzonych w pracy - Max Factor, Inglot, Sephora.
Lublin
Tel.kom. 504 162 162
logo
www mail
"Najbardziej interesującą powierzchnią na ziemi jest dla nas twarz ludzka" Georg Lichtenberg-pisarz/ Trudno w to uwierzyć, ale w makijażu to nie kolor jest najważniejszy, lecz odpowiednia gra świetlnych kontrastów. Dzięki niej piękno kobiecej twarzy staje się bardziej dynamiczne, nabiera charakteru i wyrazu. A przy tym nie kłóci się z żadna modą, pasuje do każdego stroju, wieku i okoliczności./ Wykonuję wszystkie typy makijaży, udzielam indywidualnych lekcjimakijażu, współpracuję z fotografami i agencją modelek, udzielam porad z zakresu pielęgnacji cery./Makijaże wykonuję kosmetykami profesjonalnymi m.in. Malu Wilz, Stage Line, Kryolan;selektywnymi: Mary Kay, Lancome, Artdeco,Pupa./Gwarancją moich usług jest wiedza zdobyta w Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner w Warszawie, pod kierunkiem Mistrzyni Polski i finalistki Mistrzostw Świata - Ewy Filipeckiej./Serdecznie zapraszam.
Puławy, Lublin
Tel.kom. 695 546 000
mail
Makijaż profesjonalny na każdą okoliczność.tel. 787 988 699
Plewiska k/Poznania
ul.Kminkowa 51c/4
Tel.kom. 787 988 699
logo
www mail
Studio Marivo wykonuje wszelkiego rodzaju makijaże i stylizacje. Makijaż dziennym, wieczorowy, ślubny, do sesji zdjęciowych itd. Zapraszamy na metamorfozy, zakupy z wizażystką i warsztaty makijażu. Pracujmy w oparciu o światowe trendy mody i wizażu oraz klasyczne sprawdzone techniki. Studio Marivo współpracuje z licznymi fotografami i agencjami reklamowymi w Krakowie. Dzięki stałej współpracy z krakowskimi agencjami modelek mamy stałe możliwości pracy na sesjach zdjęciowych. Posiadamy dużą praktykę przy wykonywaniu makijażu fotograficznego oraz ślubnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta i galerią.
Kraków
Tel.kom. 609 833 283
logo
www mail
„Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem”Giovanni Giakomo CasanovaOFERUJEMY: makijaże, pełny zakres zabiegów kosmetycznych, zabiegi laserowe, dietetyka, masaże.ZDROWO: medycyna estetyczna, dermatologia, chirurgia plastyczna.
Świebodzice
ul.Piłsudskiego 39
Tel. (74)665 57 78
Fax (74)665 57 78
logo
www mail
Z PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIAM PAŃSTWU PROFESJONALNĄ STYLIZACJĘ ŚLUBNĄ,NA KTÓRĄ SKŁADA SIĘ: ANALIZA KOLORYSTYCZNA + MAKIJAŻ ŚLUBNY + FRYZURA ŚLUBNA + DORADZTWO W DOBORZE DODATKÓW.DZIĘKI DOŚWIADCZENIU ZDOBYTEMU DZIĘKI WIELOLETNIEJ PRACY JAKO WIZAŻYSTA, MOGĘ W 100% ZAPEWNIĆ, IŻ MOJE STYLIZACJE SĄ: * PROFESJONALNE * TRWAŁE I EFEKTOWNE * WYKONANE NA BAZIE ORYGINALNYCH KOSMETYKÓW * ZAWSZE DOSTOSOWANE DO OCZEKIWAŃ KLIENTA * IDEALNIE DOBRANE DO STROJU ŚLUBNEGO I DODATKÓW;DOJAZD (na terenie Warszawy) & KOSMETYKI - G R A T I S !!!ATRAKCYJNA OFERTA CENOWA ZAPRASZAM! POLECAM!
WARSZAWA
Tel.kom. 508 737 737
logo
www mail
- MAKIJAŻ ŚLUBY- MAKIJAŻ DZIENNY- MAKIJAŻ ARTYSTYCZNY- STYLIZACJA
KRAKÓW
ul.OS.TEATRALNE 28
Tel. (12)643 14 68
Tel.kom. 501 420 411
logo
www mail
Makijaż dzienny, wieczorowy i olicznościowy, usługi w zakresie wizażu, stylizacji. Szkolenia w zakresie autoprezentacji.
Warszawa
ul.Krasnobrodzka 17 m 129
Tel.kom. 508 950 535
logo
mail
Urzekający, profesjonalny makijaż sprawi iż będziesz wyglądała i czuła się cudownie przez cały dzień i noc…Makijaże i pielęgnacja wykonywane są przy użyciu profesjonalnych luksusowych kosmetyków amerykańskiej firmy.BEZPŁATNE KONSULTACJE KOSMETYCZNE!Zadzwoń wcześniej i umów się na spotkanie kosmetyczne.Tel. 0608-339-833
Warszawa
Tel. (60)833 98 33
Tel.kom. 608 339 833
mail
Skórzewo k/Poznania
ul.Poznańska 111
logo
www
Wstecz Następna >>
Najczęsciej wyszukiwane frazy w tej kategorii:
Wizaż, stylizacja, stylizacja paznokci, makijaż, retusz, make-up, metamorfozy, makijażystka, makijaż ślubny, akademia wizażu, wizaz, kreowanie wizerunku, makijaz, ślub, wesele, profesjonalny makijaż, makijaz slubny, makijaż wizytowy, stylizacja wizerunku, trendy, kosmetyki, szkolenia, karnawałowy makijaż

Ankieta

Gdzie pojedziesz w podróż poślubną?

w polskie góry
nad polskie morze
na wieś
za granicę
nigdzie :(
Prowadzisz firmę z tej branży?
Dodaj się do katalogu i zyskaj nowych klientów!