Dzisiaj jest Piątek 20-04-2018
Najmodniejsze upięcia na karnawał
Karnawał 2009 - ten sezon obwieszcza odejście od tzw. artystycznego nieładu i eksponuje staranne, choć również interesujące upięcia nawiązujące do antycznych, greckich piękności – mówi Dorota Wodzińska – stylistka fryzur, międzynarodowy instruktor fryzjerstwa.

 

Zamiast opasek i gumek wykorzystywane są włosy. Bardzo modne będą też duże dekoracje we włosach i upięciach. Koki – precyzyjnie upięte, ale w finezyjny sposób. Mniej ważne staje się czy efekt zrobiony jest tylko z naturalnych włosów. Modne stają się zatem dołączone włosy sztuczne oczywiście kolorystyką i efektem zbliżone do naturalnych. Bardzo modnym upięciem wciąż święcącym triumfy jest stylizacja na Amy Winehouse (angielska wokalistka soul). Ona sama odwołała się do lat 60 i koków typu „ul” (czyli bardzo wysoko uniesione włosy na czubku głowy). Fryzury są bardzo awangardowe i retro zarazem. We włosach pojawiają się też apaszki i chusty, nawiązujące do ery hippie i punk oraz mocne i kolorowe dodatki biżuteryjne. Tego typu upięcia świetnie odnajdują się w modzie ślubnej. Tu króluje gładkość, naturalność, połysk i delikatna biżuteria.

                                        
                                   powiększ                             powiększ

Opis zdjęć:
Fryzury cechuje zaczesanie włosów do tyłu oraz upięcie formy minimalistycznej na czubku głowy i na karku. Formy przedstawiają modny a zarazem nowatorski kształt. Są gładkie i proste wzbogacone ozdobą biżuteryjną równie modną w tym sezonie. Są tu dwa odcienie blondu: blond miodowy oraz jasny blond zimny czyli najmodniejsze kolory tego sezonu.
Zdjęcia: Dariusz Senkowski
Fryzury: stylizacja i wykonanie – Dorota Wodzińska
Makijaż: Dorota Wodzińska

Studio Fryzur Doroty Wodzińskiej
ul. Zimna 2
00-138 Warszawa
tel. tel.: 0 608 483 126
www.dorotawodzinska.plwstecz

Ankieta

Czym pojedziesz do ślubu?

dorożka
automobil z początku XX wieku
auto z lat 60-tych, 70-tych
limuzyna
najnowszy model popularnej marki