Dzisiaj jest Sobota 16-02-2019
JELP wspiera wieloraczki
Przyjście dziecka na świat jest ważnym wydarzeniem w życiu każdej rodziny. Jednak pojawienie się jednocześnie np. całej czwórki rozkosznych malców oznacza nie tylko ogromną radość lecz również „poczwórne” wydatki. Dla świeżo upieczonych  rodziców nowa rola w jakiej się znajdują przepełniona jest nie tylko troską o bezpieczeństwo niemowląt, lecz również niepokojem, czy poradzą sobie finansowo.

Już od przeszło dwóch lat firma Danlind, producent hipoalergicznych i ekologicznych środków do prania JELP dla niemowląt i alergików, prowadzi specjalny program sponsorski dla dzieci z ciąż mnogich. Programem objęte są czworaczki i pięcioraczki z całej Polski.

„Czworaczki czy pięcioraczki, to rzadkość. Są one często ogromną niespodzianką nie tylko dla rodziców, ale i dla lekarzy. Dzieci z ciąż mnogich z reguły rodzą się jako wcześniaki, wymagają więc szczególnej, często bardzo kosztownej opieki. Nasz program został opracowany w celu niesienia nie tylko pomocy rodzicom, którzy i tak obciążeni są ogromnymi kosztami, lecz również zapewnienia jak największego komfortu rozwoju tym niezwykle wrażliwym niemowlętom”  – mówi Żaneta Geltz, Category Manager JELP.

Uczestnicy programu otrzymują wyprawkę zawierającą m.in. półroczny zapas proszku JELP Soft 2w1. Każdego miesiąca do programu włączana jest rodzina, która jako pierwsza zostanie zarekomendowana przez szpital. Zgłoszenia przyjmowane są drogą e-mail’ową (biuro@jelp.pl), wyłącznie od placówek służby zdrowia, w których na świat przyszły wieloraczki.

Informacje o producencie JELP
Producentem proszku do prania JELP jest duńska firma Danlind, założona w 1928 roku przez rodzinę Lind. Danlind produkuje szeroką gamę specjalistycznych środków piorących, tj.: proszki do prania, tabletki do prania, proszki w koncentracie tzw. compact, płyny do prania i zmiękczania tkanin, środki czyszczące do zmywarek. Producent posiada certyfikaty środowiskowe ISO 14001 i EMAS. Główną marką firmy Danlind jest JELP, której wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest Dramers S.A.
W 2006 roku hipoalergiczny proszek do prania JELP został wyróżniony przez Polskie Towarzystwo Położnych, które uznało go za „najdelikatniejszy i najbezpieczniejszy produkt dla noworodków i niemowląt”
wstecz

Ankieta

Która pora roku jest najlepsza na ślub?

Wiosna
Lato
Jesień
Zima