Dzisiaj jest Środa 20-02-2019
Akcje medyczne dla dzieci
We wrześniu Centrum Medyczne LIM rozpoczyna cykl akcji skierowanych do dzieci i ich rodziców. Pierwsza z nich to kolejna edycja akcji „Powrót do szkoły”, natomiast druga dotyczy działań związanych z logopedią. Centrum Medyczne LIM regularnie organizuje akcje profilaktyczne, poprzez które realizuje ideę zapobiegania chorobom, a nie tylko ich leczenia.
Teraz wychodzi naprzeciw dzieciom w wieku szkolnym w myśl zasady, że edukację najlepiej zaczynać już od najmłodszych lat.

W związku z ogromnym zainteresowaniem pacjentów ubiegłoroczną akcją „Powrót do szkoły” w tym roku odbędzie się jej druga edycja. Dzieci często obawiają się wizyty w przychodni. Poprzez akcję „Powrót do szkoły” Centrum Medyczne LIM chce uprzyjemnić dzieciom pobyt w gabinecie lekarskim, oswoić je z badaniem oraz zaszczepić w nich troskę o własne zdrowie. Akcja „Powrót do szkoły” rozpocznie się 1.09 i będzie skierowana do dzieci powyżej 3 roku życia. Uczniowie i przedszkolaki, odwiedzający lekarza lub gabinet zabiegowy otrzymają do wyboru plan lekcji, zakładkę do książki, kredki lub zeszyt z ciekawostkami medycznymi. Misie, które stanowią ilustrację przyborów szkolnych sfotografowała specjalnie dla Centrum Medycznego LIM Margaret B. - jedyny w Polsce fotograf pluszowych misiów.
źródło: kobiety.net.pl

wstecz

Ankieta

Czym pojedziesz do ślubu?

dorożka
automobil z początku XX wieku
auto z lat 60-tych, 70-tych
limuzyna
najnowszy model popularnej marki