Dzisiaj jest Środa 20-02-2019
Zdrowy jak malina
Jesień i zima to czas, kiedy najczęściej chorujemy, dopada nas grypa i katar. Sok z malin jest w dalszym ciągu, tak jak bywało za czasów naszych prababek, najskuteczniejszym i najzdrowszym lekiem na pierwsze symptomy przeziębienia.

Walory lecznicze tych owoców doceniano już w starożytności – uważany za ojca współczesnej medycyny Hipokrates zalecał kurację malinową jako panaceum na wiele schorzeń.
Siegajmy więc w takich chilwach po Świeżo Tłoczony Sok Malinowy Ogrody Natury, który wygrywa z chemicznie wytwarzanymi farmaceutykami. Zawarty w nim kwas salicylowy ma własciwości napotne, a malinowe olejki eteryczne działają rozgrzewająco i antyseptycznie, co pomoże pokonać uciążliwe infekcje objawiające się gorączką.

Pijmy Świeżo Tłoczony Sok Malinowy Ogrody Natury także profilaktycznie – jego witaminowe bogactwo wzmocni nasz układ odpornościowy, chroniąc nasze zdrowie podczas mroźnych zimowych dni. Świeżo Tłoczony Sok Malinowy Ogrody Natury to także skarbinca polifenoli – związków o właściwościach antyutleniających, które neutralizują działanie wolnych rodników, zapobiegając powstawaniu nowotworów i przedwczesnemu starzeniu się skóry. Cechuje się dużą zawartością potasu, magnezu i wapnia – pierwiastków, które wzmacniają serce i obniżają ciśnienie, działając również przeciwmiażdżycowo. Medycyna ludowa zaleca również picie soku z malin w trakcie leczenia niedokrwistości, ze względu na obecne w nim związki żelaza i miedzi.

Nie zapominajmy o rewelacyjnych właściwosciach malin w kuracjach odchudzających – naturalnie mętny Sok Malinowy Ogrody Natury to jedno z najlepszych źródeł owocowego błonnika, który doskonale reguluje pracę układu pokarmowego. Ma właściwości przeczyszczające i przyniesie ulgę osobom cierpiącym na zaparcia, a zawarte w nim pektyny i kwasy organiczne oczyszczą organizm z toksyn. Wyjatkowa słodycz soku pochodzi wyłącznie z naturalnych cukrów owocowych, które łatwo się wchłaniają i nie magazynują w postaci tkanki tłuszczowej – jest to więc smakołyk odpowiedni dla osób dbających o linię.

Po Świeżo Tłoczony Sok Malinowy powinny sięgać także osoby cierpiące na schorzenia nerek i woreczka żółciowego – obecny w nim potas stoi na straży gospodarki wodnej naszego organizmu, regulując pracę tych narządów. Świeżo Tłoczony Sok Malinowy Ogrody Natury powinien stać się niezbędnym składnikiem diety zarówno dla kobiet w ciąży, jak i tych planujących dziecko. Zawarty w nich kwas foliowy ma nieoceniony wpływ na rozwój i kształtowanie się płodu, a w szczególności jego układu nerwowego. Z jego udziałem powstaje też serotonina, nazywana rówież „hormonem szczęścia”, która działa kojąco i uspakajająco, zapewniając nam zdrowy sen, oraz adrenalina, odpowiedzialna za naszą aktywność i energię.

Na koniec – coś dla dbających o urodę. Sok z malin działa przeciwtrądzikowo i pod względem skuteczności nie ustepuje reklamowanym kosmetykom kupowanym w drogeriach. Zafundujmy sobie więc kurację wygładzającą skórę – wystarczy kilka razy dziennie natrzeć twarz

Świeżo Tłoczonym Sokiem Malinowym Ogrody Natury. Świeżo Tłoczony Sok Malinowy Ogrody Natury – poj. 225 ml.,cena ok. 2,70 zł.
wstecz

Ankieta

Czy lubisz poranny sex?

obowiązkowo!
tak, lubię
tylko czasami
wolę pospać
nie lubię
nigdy!