Dzisiaj jest Środa 20-02-2019
Księżniczki na plastrach opatrunkowych
Każda mała dziewczynka marzy, żeby zostać księżniczką. W zabawach wyobraża sobie, że mieszka w zamku, jeździ na białym rumaku, nosi piękne suknie. Ulubione książeczki, notesiki, ubrania to takie, które przedstawiają postacie z bajek. Teraz dołączyć do tego możemy plasterki opatrunkowe 3M Viscoplast – „Zestaw Księżniczki”, na których umieszczone zostały postacie z bajek.

„Zestaw Księżniczki” 3M Viscoplast to wesołe plastry przedstawiające postacie księżniczek z kreskówek Disneya. Plastry nie tylko łagodzą i zabezpieczają powstałe otarcia i skaleczenia, ale również poprawiają humor dzieciom. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Bella z „Pięknej i Bestii” to postacie, które sprawią, że na dziecięcej buzi, mimo doznanego urazu, zagości uśmiech.

Plasterki z „Zestawu Księżniczki” doskonale nadają się do opatrywania drobnych ran. Mając je pod ręką, gdy dzieci jeżdżą na rowerze, czy podczas szaleństw na placu zabaw, możemy być pewni, że w razie potrzeby zapewnimy naszym pociechom właściwą pomoc.

„Zestaw Księżniczki” 3M Viscoplast to wyrób oznaczony znakiem CE oznaczającym, że jest to produkt sklasyfikowany jako wyrób medyczny klasy I (im wyższa klasa tym większy stopień ryzyka). Oznacza to, że „Zestaw Księżniczki” jest najbezpieczniejszym produktem medycznym w swojej klasie. Zestaw Księżniczki” 3M Viscoplast zawiera: - 10 szt. kolorowych plasterków z postaciami księżniczek Disneya

Sugerowana cena detaliczna: ok. 5 zł.
Z serii Disneya dostępne są również plastry 3M Viscoplast: Kubuś Puchatek, Witch oraz Piraci z Karaibów.
wstecz

Ankieta

Ile czasu powinny trwać zaręczyny?

jeden miesiąc
trzy miesiące
pół roku
rok
dłużej niż rok
nie ma reguły, mogą trwać ile chcą :)