Dzisiaj jest Środa 20-02-2019
Soki dla Twojego dziecka
Pewnie niejeden raz w ciągu dnia słyszysz z ust swojego dziecka zdanie „Mamo, chcę coś słodkiego!”. Z całą pewnością jednak zdajesz sobie sprawę z tego, że batony, chipsy i gazowane sztuczne napoje absolutnie nie są odpowiednie dla Twojej pociechy.

Rozwiązaniem problemu przekąskowego wszystkich mam jest sok Essential firmy Ogrody Natury – pyszny i naturalnie słodki, a jednocześnie pełen najczystszego zdrowia, owoc zamknięty w niewielkiej buteleczce.Soki Essential to smakołyk, którego nic nie jest w stanie przebić. Wyobraź sobie, że bierzesz świeże owoce, dokładnie je przecierasz i umieszczasz w niedużej, lekkiej i poręcznej buteleczce, która zmieści się w kieszeni, a już na pewno – w każdym plecaku. Tym prostym sposobem dajesz swojemu dziecku to, co dla niego najzdrowsze – porcję naturalnych wartości odżywczych niezbędnych do jego prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego. Garść truskawek, jabłko i gruszka, owoc mango, brzoskwina, pół ananasa to zdrowie w naturalnej postaci – w soku Essential jest na wyciągnięcie ręki o każdej porze dnia. Co więcej – soki te nie zawierają żadnych szkodliwych sztucznych dodatków ani konserwantów, których cała masa znajduje się w innych „smakołykach”. Nawet ich słodycz to bogactwo natury – efekt zawartej w owocach fruktozy, która na pewno nie sprawi, że Twój maluch dołączy do sporego grona otyłych i cierpiących z tego powodu dzieci. 

Słodycze i chipsy otaczają nasze dzieci – w reklamach telewizyjnych, w gazetach, na bilbordach, i przede wszystkim – w szkolnych sklepikach. Dając dziecku kieszonkowe możemy z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że wyda je właśnie na nie. Owszem, zaspokoi nimi niewielki głód, lecz co z jego zdrowiem? Jeśli chcesz o nie właściwie zadbać, już od najmłodszych lat ucz swoją pociechę, że nic nie zastąpi porcji zdrowia, jaką dają spożywane regularnie owoce i warzywa. Spraw, by sok Essential Ogrody Natury stał się jego ulubionym smakołykiem – dzięki temu Twoje dziecko będzie zdrowsze, a Ty – na pewno spokojniejsza.

Soki Essential Ogrody Natury – poj.: 125 ml, cena: 8,70 / 3 szt.
 


Ogrody Natury to marka dostępna na rynku spożywczym od trzech lat. Marka obejmuje zdrowe produkty bogate w naturalne składniki mineralne oraz witaminy – świeżo tłoczone soki owocowe i warzywne,  jednodniowe i łagodnie pasteryzowane. Są one tłoczone ze starannie wyselekcjonowanych warzyw i owoców, pochodzących z czystych ekologicznie upraw.
Marka Ogrody Natury obejmuje kilka linii produktowych: warzywne i owocowe Naturalnie Mętne Soki, przecierowe soki Essental,i innowacyjny mus Smoothie, egzotyczne soki Fruit Juice oraz Pascua, a także klasyczne produkty z linii Owocowa Spiżarnia. Wszystkie Soki Ogrody Natury nie zawierają cukru oraz środków konserwujących, są naturalnie mętne, mają krótki okres przydatności do spożycia.
Świeże soki Ogrody Natury przeznaczone są dla osób ceniących sobie zdrową, wysoką jakościowo i ekologiczną żywność.

wstecz

Ankieta

Gdzie zorganizujesz swoje wesele?

w restauracji
w hotelu
w dworku
na zamku
w gospodzie
u rodziny