Dzisiaj jest Wtorek 21-05-2019
Wesołej zabawy!
Zabawki Kolorino zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych dzieciach. Zapewniają maleństwom chwile wesołej zabawy, pomagają w rozwoju, a przy tym są całkowicie bezpieczne. Każdą z nich wyróżnia estetyka, nasycone, radosne barwy i staranność wykonania.

Wszystkie zabawki Kolorino posiadają atesty Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji. Odwiedź nas na: www.kolorino.pl – tu znajdziesz również adresy naszych sklepów. Wesołej zabawy!

Karuzele z pozytywką
Karuzela Kolorino przeznaczona jest dla dzieci, które jeszcze nie poruszają się samodzielnie.
Tańczące zwierzątka, zawieszone nad łóżeczkiem, rozwijają koordynację wzrokową, ruchową i pobudzają wyobraźnię niemowlęcia, a łagodna melodia pomaga je uspokoić i zająć zabawą.

Tkanina: 80% bawełna, 20% poliester
Wypełnienie:100% poliester
Cena: około 50 zł


Maty edukacyjne Kolorino
Rozkładane maty edukacyjne, to idealne miejsce zabaw dla najmłodszych pociech.
Zabawa na macie edukacyjnej zachęca dziecko do podnoszenia główki, ćwiczenia obrotów i podejmowania prób chwytania maskotek. Kolorowe zwierzaki oraz soczyste, wesołe barwy stymulują koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Mata może być prana, a jej miękkie wypełnienie zapewnia komfort i czystość w chwilach zabawy.
W zależności od modelu mata wyposażona jest w różne elementy: kolorowe figurki, części imitujące lusterka, elementy dźwiękowe itp.
Odczepiane figurki, które po odpięciu mogą służyć jako grzechotki kształcą i rozwijają zdolność obserwacji i logicznego myślenia.

Wymiary maty: 90/90cm
Tkanina: 80% bawełna, 20% poliester
Wypełnienie:100% poliester
Cena: około 100 zł

Wesołe sprężynki
Sprężynki to doskonałe zabawki do łóżeczka, nosidełka, wózka, samochodu. Można je szybko zamontować na każdej poręczy i łuku.
Zwierzątka ze sprężynek można odpinać i podawać dziecku jako samodzielne maskotki.

Tkanina: 80% bawełna, 20% poliester
Wypełnienie:100% poliester
Cena: około 25 zł

Grzechotki i chusteczki
– małe zabawki do małej rączki
Kolorowe miękkie i miłe w dotyku zwierzaczki – grzechotki to alternatywa dla zimnych, plastikowych grzechotek, do których przywykliśmy przez lata. Lekkie, łatwe do chwytania dla małych dłoni, w delikatnych pastelowych kolorach.
Podobną rolę spełnią też welurowe chusteczki. Zawiązane na rogach w supełki są łatwe do chwytania i przyjemne w dotyku.
Maluszek może je gryźć, miętosić i obracać w rączkach lub przytulić się do nich podczas snu.

Tkanina: 80% bawełna, 20% poliester
Wypełnienie:100% poliester
Cena: około 10 zł

Informacja o Firmie:
Firma Drewex kolorino powstała w 1993 roku. To renomowana, najlepiej rozpoznawalna marka i niekwestionowany lider wśród firm branży dziecięcej w Polsce; jej produkty są obecne także na 20 rynkach europejskich i w Kanadzie. I ciągle się rozwija. Oferta firmy Drewex Kolorino zaspokaja ogromną część potrzeb dzieci od narodzin do ukończenia pięciu lat. Znajdują się w niej łóżeczka, krzesełka i inne mebelki do dziecięcego pokoju, pościel, zabawki i ubranka. Wszystkie produkty wyróżnia trwałość, funkcjonalność i bezpieczeństwo, potwierdzone wymaganymi w Polsce i za granicą atestami. Projektanci firmy doskonale znają potrzeby dzieci i wymagania ich rodziców. Zamiast powielać stare wzory, bacznie śledzą światowe trendy i zmieniające się gusta klientów. Są przy tym wierni najzdrowszym naturalnym materiałom, takim jak bawełna i drewno, które nigdy nie wychodzą z mody.
wstecz

Ankieta

Czy stosujesz antykoncepcję?

nie, nie stosuję żadnej
stosunek przerywany
prezerwatywa
pigułki lub plastry hormonalne
wkładka domaciczna
inne