Dzisiaj jest Wtorek 21-05-2019
Bo fantazja jest od tego…
Aby bawić się na całego! Za oknem piękna pogoda. Ogród, plaża, park - możesz wybrać dowolne miejsce na szalone harce. Producent gier marki MB przygotował dla Ciebie aż 3 wersje fantastycznie zakręconej zabawy - Twister, Twister Moves oraz Twister Max!

Oprócz błękitnego nieba...

Nic Ci więcej nie potrzeba... Rozłóż kolorową matę gry Twister marki MB tam, gdzie tylko Ci się podoba i wciągnij przyjaciół w letnie wirowanie. Przekonajcie się, kto okaże się najzdolniejszym akrobatą i najlepiej rozkręci zabawę. Przenoście stopy i dłonie zgodnie ze wskazówkami sędziego, który kręci strzałką i wskazuje kolor. Uważajcie, aby nie podeprzeć się kolanem lub łokciem, bo to oznacza przegraną. Wygrywa ten, kto najdłużej utrzyma się na macie.
Twister marki MB to gra przeznaczona dla osób od 6 roku życia. Może w nią grać od 2 do 4 osób. Producent: Hasbro. Cena ok. 75 – 85zł.

Let’s twist again!

Uwielbiasz tańczyć? Twister Moves marki MB to gra ruchowa, która porwie niejednego młodego tancerza. Zaproś koleżanki i kolegów i włącz jedną z dwóch płyt CD, na której zakręcony DJ Romek i roześmiana DJ Aga dyktują kroki do ponad 100 kawałków muzycznych. Wyraźcie się w supernowoczesnym tańcu na macie gry Twister Moves. Sprawdźcie swoje umiejętności na wszystkich trzech poziomach trudności: dla Mięśniaków, dla Bystrzaków i dla Wyjątkowych DJ’ów. Powtarzajcie ruchy zgodnie z poleceniami DJ’ów, tak aby zatańczyć wspólny układ. Tancerz, który się pomyli, odpada z gry! Zabawa trwa do momentu, kiedy na macie pozostanie tylko jeden gracz, który zostaję zwycięzcą.
Twister Moves marki MB to gra przeznaczona dla 2 do 4 graczy powyżej 8 roku życia. Producent: Hasbro. Cena: ok. 80- 90zł.

Na raz, na dwa…

Świat za uszy dziś złap! Ruszaj po wakacyjne przygody. Zbierz swoją paczkę i zawalczcie o kolorowe kółka na polu zupełnie nowej gry marki MB Twister Max. Weźcie z każdego koloru po jednym krążku mniej niż wynosi liczba graczy. Rozłóżcie je w dowolny sposób na podłodze lub trawie, zajmijcie pozycje w jednej linii, a na sygnał sędziego, który kręci bączkiem, biegnijcie i starajcie się stanąć na kółku, podnieść je lub dotknąć i szybko wrócić na swoje miejsce. Dla utrudnienia skaczcie na jednej nodze lub biegnijcie tyłem po swoje zdobycze. Pamiętajcie, że ten, komu zabraknie kolorowego krążka lub jako ostatni wróci na swoje miejsce, otrzymuje punkt karny. Posiadacz 3 punktów odpada z gry i zabiera ze sobą po jednym kole z każdego koloru. Zwycięzcą zostaję gracz, który jako ostatni pozostanie w grze.
Twister Max marki MB to gra przeznaczona dla osób od 4 roku życia. Może w nią grać od 3 do 5 osób. Producent: Hasbro. Cena ok. 75 – 90 zł.

Gry Twister, Twister Moves oraz Twister Max marki MB doskonale łączą gimnastykę ze świetną zabawą.
wstecz

Ankieta

Która pora roku jest najlepsza na ślub?

Wiosna
Lato
Jesień
Zima