Dzisiaj jest Poniedziałek 22-10-2018
Dekoracje na samochód pary młodej
W dniu tak wyjątkowym jakim jest dzień ślubu chcemy aby wszystko było wyjątkowe, specjalne, odświętne – nawet a może przede wszystkim także samochód, którym przyjedziemy do kościoła i na wesele. Nie musi to być ekskluzywny model, ani też bardzo nowoczesny. Ze zwykłego auta można stworzyć karetę dla pary młodej.

Możliwości jest wiele teoretycznie ograniczają nas tu rozmiary samochodu i wyobraźnia. Często spotyka się dekoracje na masce samochodu. Mogą to być większe ozdoby na środku, drobniejsze po przekątnej lub wzdłuż.  Montaż tego typu kwiatowych dekoracji jest bezpieczny dla lakieru samochodowego ponieważ instalowany jest za pomocą przyssawek lub dwustronnej taśmy klejącej o niezbyt mocnym kleju.

Oprócz kwiatów na masce mogą pojawić się również wstążki, tiul, obrączki w nieco większym rozmiarze niż na palec oraz maskotki.

Kwiaty i wstążki fantastycznie także dekorują klamki od drzwi auta oraz klapę bagażnika czy nawet dach. Rozmiar dekoracji zależy od możliwości jej przyczepienia do samochodu, ale każde wyglądają rewelacyjnie.

Ważnym elementem wyróżniającym samochód pary młodej jest rejestracja. I tu również jest wiele opcji do wyboru. Od klasycznych napisów „Młoda Para” poprzez imiona młodych, po rejestracje tworzone na życzenie w stylu „Kicia i Misio”.

Warto skonsultować swoje pomysły z kwiaciarnią, w której dekoracje będą przygotowywane, ponieważ może okazać się że różnica między rzeczywistym kosztem a planowanym wydatkiem na ten cel jest znaczna.
wstecz

Ankieta

Czy stosujesz antykoncepcję?

nie, nie stosuję żadnej
stosunek przerywany
prezerwatywa
pigułki lub plastry hormonalne
wkładka domaciczna
inne