Dzisiaj jest Niedziela 09-08-2020
Nowości
Najświeższe wiadomości dotyczące ślubów i wesel.

Polacy, europejczycy czy szeroko rozumiani ludzie zachodu już od dość dawna wstępują w związek małżeński z miłości. W doborze partnerów kierują się uczuciami i nie ma w tym nic dziwnego... ale tylko teoretycznie. Dla Azjatów takie podejście nie jest praktyczne.
Czy możliwy jest ślub jak z bajki? Z pewnością tak, pod warunkiem, że ma się suknię...jak z bajki!   I to dosłownie. Jedna z kolekcji Kirstie Kelly, znanej na całym świecie projektantki sukien ślubnych, inspirowana była postaciami z filmów Disneya.
W niedziele 29 listopada o godz. 13:00 odbędzie się pokaz kolekcji 2010 oferowanych przez salony TYLKO ONA. Spośród ponad pięciuset zamówionych sukien ślubnych na nowy sezon 2010 do pokazu zostało wybranych około 100!
Galeria sukni ślubnych firmy Fasson z Gliwic.
Zapraszamy do obejrzenia najnowszej kolekcji sukien ślubnych Emmi Mariage. Urzekająca kolekcja zachwyci niejedną przyszłą Pannę Młodą.
Ślub, to magiczne, pełne nadziei, marzeń oraz planów święto miłości łączące dwojga ludzi. Nowożeńcy pragną, aby ten dzień był wyjątkowy, wymarzony i radosny. Dzięki niepowtarzalnym prezentom wspomnienia z tego dnia nigdy nie przeminą.

Ankieta

Gdzie zorganizujesz swoje wesele?

w restauracji
w hotelu
w dworku
na zamku
w gospodzie
u rodziny