Dzisiaj jest Niedziela 09-08-2020
Porady
Przedstawiamy cykl artykułów poradnikowych dla par planujących ślub i wesele. Znajdziesz tutaj między innymi cenne informacje jak znaleźć wymarzoną kapelę ślubną, odpowiednią salę weselną czy profesjonalnego fotografa.
W dniu tak wyjątkowym jakim jest dzień ślubu chcemy aby wszystko było wyjątkowe, specjalne, odświętne – nawet a może przede wszystkim także samochód, którym przyjedziemy do kościoła i na wesele. Nie musi to być ekskluzywny model, ani też bardzo nowoczesny. Ze zwykłego auta można stworzyć karetę dla pary młodej.
Wybór kamerzysty na wesele jest równie ważny i trudny co wybór dobrego fotografa weselnego. Każda młoda para marzy o jak najlepszym uchwyceniu i zatrzymaniu tych wyjątkowych chwil. Zależy nam na tym aby film był ciekawy, dynamiczny i aby stanowił doskonałą pamiątkę ze ślubu. Nikt nie chce widzieć na nim dekoltu podstarzałych kuzynek czy wujka chrapiącego w kącie.
Fotografie ślubne stanowią najważniejszą pamiątkę z jednego z najważniejszych dni w życiu. Pomagają nam utrwalić w pamięci te szczególne chwile. Dlatego tak ważne jest aby dobrze wybrać fotografa, a nie wujka czy kuzyna, który z grzeczności „pstryknie młodej parze parę fotek”.
Biorąc pod uwagę bogaty wachlarz ofert nie jest łatwo wybrać odpowiedni zespół na wesele. Każda kapela charakteryzuje się swoim oryginalnym i specyficznym stylem, który najczęściej jesteśmy zmuszeni ocenić za pomocą informacji na stronie internetowej lub po przesłuchaniu krótkiego demo. Nie należy się jednak szybko poddawać, gdyż dobrze dobrana grupa muzyczna na weselu daje praktycznie gwarancję udanej zabawy.
Dobrze dobrana sala weselna stanowi klucz do udanego wesela. Jednak odpowiednie dopasowanie takiego lokalu jest niejednokrotnie dość trudne ze względu na to, że państwo młodzi często nie wiedzą na jakie elementy należy zwrócić uwagę. Podstawową sprawą jest ilość gości oraz to czy potrzebny będzie dla nich nocleg. To rozwiąże problem czy ma to być sala z bazą noclegową lub w pobliżu jakiegoś hotelu.

Ankieta

Jakie dodatkowe atrakcje planujesz na swoim weselu?

sztuczne ognie
kasyno
fakir z wężami
pokazy taneczne
kabaret
inne
nie będzie dodatkowych atrakcji